O firmě

Triant, spol. s r.o. je tradiční českou firmou zabývající se výrobou a prodejem kvalitního nábytku. Firma Triant působí na trhu již od roku 1991 a má za sebou mnoho úspěšných tuzemských i zahraničních realizací. Mimo tradiční sortiment firmy – stylový nábytek, nabízí Triant i designové nábytkové řady Linea a Replica. Tento nábytek si zachovává vysoký standard použitých materiálů a precizního dílenského zpracování.

Materiály a zpracování

Kolekce nábytku Linea se designově opírá o specifický vzhled ořechového dřeva. Jedná se konkrétně o americký ořech, který vyniká specificky výraznými vzory a tmavou barvou. Povrch nábytku tedy získá krásnou dřevěnou textury a není nutné jej dodatečně mořit, díky přirozeně tmavé barvě.

Na kolekci židlí a křesel Replica se kromě dřeva z masivního amerického ořechu používá leštěná nerezová ocel, případně chromovaná povrchová úprava. Sedáky židlí a křesel jsou čalouněné kvalitní italskou kůží v krémovém, černém, nebo jiném provedení.

 

Doprava a montáž

Dopravu zajišťujeme buď vlastními nákladními auty, nebo prostřednictvím dopravců. Nábytek i židle jsou kvalitně zabalené, aby se minimalizovala pravděpodobnost poškození při dopravě. Většinou je nábytek ve smontovaném stavu, stoly mívají odmontované podnože. Celkově bývá montáž velmi jednoduchá a často spočívá v utažení několika šroubů.

Při nákupu nad 50 000 Kč neúčtujeme žádný poplatek za dopravu. Doprava bude zajištěna externím dopravcem, případně našimi vozy. Dopravce vyloží nábytek před první vchodové dveře.

Pokud nechcete nábytek montovat, nebo stěhovat do patra, můžete zvolit způsob dopravy s montáží. V takovém případě dovezeme nábytek vlastním autem, nastěhujeme na Vámi určené místo, vše smontujeme a odvezeme obalové materiály.

Standardní doprava u židlí a menšího nábytku je za 490 Kč, u většího nábytku za 990 Kč. Zboží je také možné bezplatně vyzvednout v naší podnikové prodejně, nebo v kutnohorské centrále.

Platba

Nábytek můžeme dodat na dobírku. Platbu provedete v hotovosti dopravci při převzetí zboží. Další možností je platba předem na náš bankovní účet (420407309/0800) u České spořitelny. Při převzetí zboží v naší podnikové prodejně je navíc možné zaplatit platební kartou.

 

K vidění na prodejně

Velká část sortimentu nábytku Linea a Replica je k vidění i k okamžitému odběru v naší podnikové prodejně. Prodejna se nachází v obchodním domě MoDo v komerční zóně Průhonice-Čestlice nedaleko Prahy. Kontakt

 

Jednoduchý nákup

Nábytek máme skladem. Odpadá dlouhé čekání dodání - většinu objednávek dostanete do týdne. Nabízíme i montáž a výnos do patra z výhodných podmínek. Více informací zde.

 

Společnost TRIANT

Firma TRIANT, spol. s r.o. je na českém trhu stálicí ve výrobě a prodeji nábytku. Mimo produkty Linea a Replica nabízí stylový nábytek italských a španělských značek. Firma je známá především díky vlastním nábytkovým řadám vyráběných v Kutné Hoře. Více informací zde.

 

Vysoký standard

Nábytek se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů za použití moderních technologií. Americký ořech, italská kůže a nerezová ocel jsou materiály utvářející design nábytku Linea a Replica.

 

© 2019 TRIANT, spol. s r.o.